ثبت پیشنهادات خریداران از سایت اپوکسی کار

 

در صورتی که پس از خرید کالا به مشکلی برخورده اید که از طریق پشتیبانی سایت برطرف نشده، میتوانید پیشنهاد یا شکایت خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

 

[av_contact email=’hamed.67@gmail.com’ title=’درخواست ثبت شکایت’ button=’ارسال به مدیر سایت’ on_send=” sent=’پیام شما با موفقیت برای مدیر سایت ارسال شد. این قول را به شما میدهیم که در اسرع وقت به پیشنهاد یا شکایت شما رسیدگی کنیم.’ link=’manually,http://’ subject=’متن شکایت شما دریافت شد’ autorespond=’پیام شما با موفقیت برای مدیر سایت ارسال شد. این قول را به شما میدهیم که در اسرع وقت به پیشنهاد یا شکایت شما رسیدگی شده و با شما تماس بگیریم.

 

با تشکر

تیم اپوکسی کار’ captcha=’active’ form_align=” color=” admin_preview_bg=” av_uid=’av-111eku’] [av_contact_field label=’نام و نام خانوادگی خریدار’ type=’text’ options=” check=’is_empty’ width=” av_uid=’av-9ldsry’][/av_contact_field] [av_contact_field label=’موبایل خریدار’ type=’text’ options=” check=’is_phone’ width=” av_uid=’av-8833vy’][/av_contact_field] [av_contact_field label=’ایمیل خریدار’ type=’text’ options=” check=’is_email’ width=” av_uid=’av-6e12bi’][/av_contact_field] [av_contact_field label=’محصول خریداری شده’ type=’text’ options=” check=’is_empty’ width=” av_uid=’av-4j5fxq’][/av_contact_field] [av_contact_field label=’توضیحات’ type=’textarea’ options=” check=’is_empty’ width=” av_uid=’av-1uafj2′][/av_contact_field] [/av_contact]