قوانین و مقررات سایت اپوکسی کار

 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت اپوکسی کار را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت اپوکسی کار رایگان است.

 

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین(یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

 

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط اپوکسی کار

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط اپوکسی کار فقط با “پست تیپاکس” انجام میشود (هم در تهران هم به شهرستان)

قسمت پنجم : قوانین ارسال

  • هزینه ارسال بر عهده خریدار بوده و موقع تحویل سفارش پرداخت میشود.
  • تمامی ارسالها توسط “پست تیپاکس” و طبق تعرفه مصوب تیپاکس انجام میشود.
  • حداقل تعرفه تیپاکس برای ارسال به مراکز استانها و شهرهای نزدیک تهران برای بسته از ۱۰۰ گرم تا ۲ کیلوگرم معادل ۱۸ هزار تومان است پس بهتر است حداقل مبلغ خرید شما از این مبلغ بیشتر باشد.
  • ارسال فقط به شهرهای تحت پوشش تیپاکس انجام میشود پس قبل از سفارش شهر محل سکونت خود را از طریق لینکهای زیر کنترل کنید:
  • شعب تهران    –     شعب شهرستان
  • در صورتی که موفق به یافتن شهر خود نشدید میتوانید یکی از شهرهای نزدیک تحت پوشش را انتخاب کنید و نام آن شعبه را در قسمت “آدرس” بنویسید تا بسته به آن شعبه ارسال شده، با شما تماس میگیرند و خودتان بسته را از شعبه تحویل بگیرید.
  • ارسال به شهرهای کیش، قشم، عسلویه به دلیل حمل و نقل هوایی و عدم امکان ارسال زمینی، امکان ارسال به دلیل ممنوعیت مایعات در پرواز وجود ندارد. شخص خریدار باید قبل از ثبت سفارش با شرکت تماس بگیرد و هماهنگیهای لازم را انجام دهد.
  • ارسال ۱ تا ۲ روز کاری پس از ثبت سفارش انجام خواهد شد و عکس یا شماره رسید ارسالی برای شما تلگرام میشود.

 

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، اپوکسی کار حق دارد سفارش را باطل کند. 

تبصره ۲

ارسال به تهران و شهرستان توسط تیپاکس انجام میشود.

تمام هزینه های ارسال بر عهده خریدار بوده (چه در تهران چه در شهرستان) و هیچ هزینه ای در این زمینه بر عهده اپوکسی کار نیست.

پس از تحویل بسته به تیپاکس و دریافت رسید، تعهد اپوکسی کار انجام شده و بار خریدار به صورت امانت تا لحظه تحویل به گیرنده در اختیار پست تیپاکس خواهد بود.
تبصره ۳
پیگیری بسته ارسالی بر عهده اپوکسی کار نبوده و در صورت عدم توزیع بار توسط تیپاکس به هر دلیل (منطقه تحت پوشش نباشد، نبودن خریدار در محل، عدم پاسخگویی و …) یا استنکاف خریدار از تحویل گرفتن بسته، بسته با هماهنگی فرستنده و گیرنده برگشت داده خواهد شد وسفارش خریدار لغو میشود.
تبصره ۴
پس از رسیدن بسته عودتی به اپوکسی کار، هزینه رفت و برگشت بار توسط تیپاکس به عنوان جریمه دریافت خواهد شد. وجه سفارش پس از کسر هزینه ارسال به حساب خریدار عودت خواهد شد.
 
تبصره ۵
اپوکسی کار سعی خود را خواهد کرد که بسته به را ظرف یک تا دو روز کاری تحویل تیپاکس بدهد و رسید تحویل بگیرد ولی شرایطی مثل اعتصاب رانندگان، دیرکرد اتومبیل حامل بسته، عدم توزیع به موقع و شرایط خارج از کنترل بر عهده اپوکسی کار نخواهد بود.
 
تبصره ۶
در صورت دیرکرد تیپاکس، خریدار برای پیگیری مرسوله باید با دفتر مرکزی تیپاکس به شماره ۰۲۱۸۴۵۷ تماس بگیرد و بسته خود را پیگیری کند یا از طریق سایت تیپاکس به آدرس www.tipaxco.com قسمت رهگیری مرسوله اقدام به پیگیری بسته کند.

بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

بند ۴

اپوکسی کار اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از اپوکسی کار به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

بند ۶

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.