قوانین و مقررات سایت اپوکسی کار

 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت اپوکسی کار را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند 1

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، ایمیل تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود.

تبصره 1

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره 2

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 3

عضویت در سایت اپوکسی کار رایگان است.

 

بند 2

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین(یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط اپوکسی کار

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط اپوکسی کار به وسیله “پست پیشتاز و پست سفارشی و پست تیپاکس” انجام میشود و کاربر هنگام خرید مبلغ ارسال را رویت کرده و پرداخت میکند. (به غیر از پست تیپاکس که هزینه درب منزل توسط خریدار پرداخت خواهد شد.)

قسمت پنجم : قوانین ارسال با پست جمهوری اسلامی

 • هزینه ارسال با پست سفارشی و پیشتاز بعد از اضافه کردن اقلام مورد نظر به سبد خرید بنا به وزن مرسوله، به خریدار نشان داده میشود.
 • خریدار مبلغ ارسال توسط پست را میبیند و میتواند بین پست سفارشی و پیشتاز یکی را انتخاب کند.
 • زمان رسیدن بسته پیشتاز 2 الی 4 روز کاری و بسته ای که با پست سفارشی ارسال میشود 4 الی 6 روز کاری است (رسیدن بسته های سفارشی به روستاهای دور افتاده و نقاط مرزی ممکن است تا 7 روز هم زمان ببرد.)
 • مبلغ پست طبق تعرفه پست جمهوری اسلامی ایران تعیین شده و در وزنهای بیشتر از 3 کیلوگرم طبق قرارداد، تخفیفهایی هم برای خریداران نسبت به تعرفه در نظر گرفته شده است.
 • ارسال به تمام شهرها و روستاهای کشور بدون محدودیت قابل انجام است.
 • تمامی سفارشات که وزن آنها کمتر از 50 کیلوگرم باشد از انبار اصفهان ارسال شده و مابقی از تهران ارسال خواهند شد.

 

قسمت ششم: قوانین ارسال با پست تیپاکس

 • گزینه دیگری برای ارسال سفارشات درنظر گرفته شده که از طریق پست تیپاکس امکان ارسال فراهم است.
 • امکان ارسال با این سیستم پستی فقط به شهرهای تحت پوشش تیپاکس امکانپذیر است که در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید: سایت پست تیپاکس
 • خریدار هنگام ثبت سفارش مبلغی بابت “هزینه ارسال” پرداخت نمیکند. هزینه ارسال مرسوله هنگام تحویل بسته به خریدار توسط پست تیپاکس طبق تعرفه‌های تیپاکس دریافت خواهد شد. اپوکسی کار هیچ دخالتی در قیمت‌گذاری هزینه ارسال نداشته و خریدار با اطلاع از این مورد اقدام به خرید میکند.
 • ارسال با تیپاکس بنا به اظهار این سیستم پستی حدود  1 تا 2 روز کاری به مراکز استانها و 2 تا 3 روز به شهرهای دیگر استان تحویل داده خواهد شد که درصورت تاخیر امکان پیگیری از مرکز اطلاع رسانی تیپاکس را دارد.
 • درصورتی که خریدار بدون هماهنگی با اپوکسی کار از دریافت مرسوله تیپاکس اجتناب کند و درخواست عودت مرسوله بدون هماهنگی با اپوکسی کار را داشته باشد، پرداخت هزینه رفت و برگشت مرسوله برعهده خریدار خواهد بود.
 • تمامی سفارشات که وزن آنها کمتر از 50 کیلوگرم باشد از انبار اصفهان ارسال شده و مابقی از تهران ارسال خواهند شد.

 

تبصره 1

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، اپوکسی کار حق دارد سفارش را باطل کند.

تبصره 2

ارسال به تهران و شهرستان توسط پست انجام میشود و ارسال با باربری و پیک فقط برای سفارشات بیشتر از 20 کیلو با هماهنگی خریدار قابل انجام است.

تمام هزینه های ارسال بر عهده خریدار بوده (چه در تهران چه در شهرستان) و هیچ هزینه ای در این زمینه بر عهده اپوکسی کار نیست.

پس از تحویل بسته به پست و دریافت رسید، تعهد اپوکسی کار انجام شده و بار خریدار به صورت امانت تا لحظه تحویل به گیرنده در اختیار پست خواهد بود.

تبصره 3

پیگیری بسته ارسالی بر عهده اپوکسی کار نبوده ولی اپوکسی کار در این زمینه به خریدار کمک خواهد کرد. کد پیگیریی مرسوله به مخاطب تحویل داده میشود و قابل پیگیری از طریق سایت پست است:

تبصره 4

در صورتی که خریدار از دریافت بسته خودداری کند یا در محل حضور نداشته باشد و این مساله باعث عودت بسته شود، پس از رسیدن بسته عودتی به اپوکسی کار، هزینه ارسال مجدد بسته بر عهده خریدار است.
 

تبصره 5

اپوکسی کار سعی خود را خواهد کرد که بسته به را ظرف یک تا دو روز کاری تحویل پست بدهد و رسید تحویل بگیرد ولی شرایطی مثل اعتصاب رانندگان، دیرکرد اتومبیل حامل بسته، عدم توزیع به موقع و شرایط خارج از کنترل بر عهده اپوکسی کار نخواهد بود.
 

تبصره 6

در صورت دیرکرد پست، خریدار برای پیگیری مرسوله میتواند از طریق سایت پست جمهوری اسلامی ایران www.post.ir قسمت رهگیری مرسوله اقدام به پیگیری بسته کند.

بند 3

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

بند 4

اپوکسی کار اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

بند 5

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از اپوکسی کار به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

بند 6

کاربر نباید در سایت ( دیدگاهها و نظرات و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment)را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

با تشکر

گروه آموزشی اپوکسی کار