قوانین و مقررات سایت اپوکسی کار

 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت اپوکسی کار را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت اپوکسی کار رایگان است.

 

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین(یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

 

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط اپوکسی کار

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط اپوکسی کار به وسیله “پست پیشتاز و پست سفارشی” انجام میشود و کاربر هنگام خرید مبلغ ارسال را رویت کرده و پرداخت میکند.

قسمت پنجم : قوانین ارسال

  • هزینه ارسال بعد از اضافه کردن اقلام مورد نظر به سبد خرید بنا به وزن مرسوله، به خریدار نشان داده میشود.
  • خریدار مبلغ ارسال توسط پست را میبیند و میتواند بین پست سفارشی و پیشتاز یکی را انتخاب کند.
  • زمان رسیدن بسته پیشتاز 2 الی 4 روز کاری و بسته ای که با پست سفارشی ارسال میشود 4 الی 6 روز کاری است (رسیدن بسته های سفارشی به روستاهای دور افتاده و نقاط مرزی ممکن است تا 7 روز هم زمان ببرد.)
  • مبلغ پست طبق تعرفه پست جمهوری اسلامی ایران تعیین شده و در وزنهای بیشتر از 3 کیلو طبق قرارداد، تخفیفهایی هم برای خریداران نسبت به تعرفه در نظر گرفته شده است.
  • ارسال به تمام شهرها و روستاهای کشور بدون محدودیت قابل انجام است.
  • کتاب، دی وی دی و تمامی سفارشات کمتر از 50 کیلوگرم از انبار اصفهان ارسال میشوند و مابقی از تهران ارسال خواهند شد.

 

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، اپوکسی کار حق دارد سفارش را باطل کند. 

تبصره 2

ارسال به تهران و شهرستان توسط پست انجام میشود و ارسال با پیک فقط برای سفارشات بیشتر از 20 کیلو با هماهنگی خریدار قابل انجام است.

تمام هزینه های ارسال بر عهده خریدار بوده (چه در تهران چه در شهرستان) و هیچ هزینه ای در این زمینه بر عهده اپوکسی کار نیست.

پس از تحویل بسته به پست و دریافت رسید، تعهد اپوکسی کار انجام شده و بار خریدار به صورت امانت تا لحظه تحویل به گیرنده در اختیار پست خواهد بود.
تبصره 3
پیگیری بسته ارسالی بر عهده اپوکسی کار نبوده ولی اپوکسی کار در این زمینه به خریدار کمک خواهد کرد. کد پیگیریی مرسوله به مخاطب تحویل داده میشود و قابل پیگیری از طریق سایت پست است:
پیگیری مرسوله از طریق سایت پست:
تبصره 4
در صورتی که خریدار از دریافت بسته خودداری کند یا در محل حضور نداشته باشد و این مساله باعث عودت بسته شود، پس از رسیدن بسته عودتی به اپوکسی کار، هزینه ارسال مجدد بسته بر عهده خریدار است.
 
تبصره 5
اپوکسی کار سعی خود را خواهد کرد که بسته به را ظرف یک تا دو روز کاری تحویل پست بدهد و رسید تحویل بگیرد ولی شرایطی مثل اعتصاب رانندگان، دیرکرد اتومبیل حامل بسته، عدم توزیع به موقع و شرایط خارج از کنترل بر عهده اپوکسی کار نخواهد بود.
 
تبصره 6
در صورت دیرکرد پست، خریدار برای پیگیری مرسوله میتواند از طریق سایت پست جمهوری اسلامی ایران www.post.ir قسمت رهگیری مرسوله اقدام به پیگیری بسته کند.

بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

بند ۴

اپوکسی کار اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از اپوکسی کار به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

بند ۶

کاربر نباید در سایت ( دیدگاهها و نظرات و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

با تشکر

گروه آموزشی اپوکسی کار