قوانین و مقررات اپوکسی کار

قوانین و مقررات سایت اپوکسی کار

 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت اپوکسی کار را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند 1

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، ایمیل تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود.

تبصره 1

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره 2

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 3

عضویت در سایت اپوکسی کار رایگان است.

 

بند 2

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین(یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط اپوکسی کار

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط اپوکسی کار به وسیله “پست پیشتاز و پست سفارشی” انجام میشود و کاربر هنگام خرید مبلغ ارسال را میبیند و پرداخت میکند.

قسمت پنجم : قوانین ارسال با پست جمهوری اسلامی

  • هزینه ارسال با پست سفارشی و پیشتاز بعد از اضافه کردن اقلام مورد نظر به سبد خرید بنا به وزن مرسوله، به خریدار نشان داده میشود.
  • خریدار مبلغ ارسال توسط پست را میبیند و میتواند بین پست سفارشی و پیشتاز یکی را انتخاب کند.
  • زمان رسیدن بسته پیشتاز 2 الی 4 روز کاری و بسته ای که با پست سفارشی ارسال میشود 3 الی 6 روز کاری است (رسیدن بسته های سفارشی به روستاهای دور افتاده و نقاط مرزی ممکن است تا 7 روز هم زمان ببرد.)
  • مبلغ پست طبق تعرفه پست جمهوری اسلامی ایران تعیین شده و در وزنهای بیشتر از 3 کیلوگرم طبق قرارداد، تخفیفهایی هم برای خریداران نسبت به تعرفه در نظر گرفته شده است.
  • ارسال به تمام شهرها و روستاهای کشور بدون محدودیت قابل انجام است.
  • محدودیت وزنی برای ارسال با پست حداکثر 20 کیلوگرم همراه با کارتن و ظروف است به دلیل سالم رسیدن محموله‌ها وزنهای بالاتر با ترمینال ارسال خواهند شد.
  • تمامی سفارشات که وزن آنها کمتر از 50 کیلوگرم باشد از انبار اصفهان ارسال شده و مابقی از تهران ارسال خواهند شد.

 

تبصره 1

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، اپوکسی کار حق دارد سفارش را باطل کند.

تبصره 2

ارسال داخل تهران و به تمام شهرستان ها فقط توسط پست انجام میشود و ارسال با باربری و پیک فقط برای سفارشات بیشتر از 20 کیلو با هماهنگی خریدار قابل انجام است.

تمام هزینه های ارسال بر عهده خریدار بوده (چه در تهران چه در شهرستان) و هیچ هزینه ای در این زمینه بر عهده اپوکسی کار نیست.

پس از تحویل بسته به پست و دریافت رسید، تعهد اپوکسی کار انجام شده و بار خریدار به صورت امانت تا لحظه تحویل به گیرنده در اختیار پست خواهد بود.

تبصره 3

پیگیری بسته ارسالی بر عهده اپوکسی کار نبوده ولی اپوکسی کار در این زمینه به خریدار کمک خواهد کرد. کد پیگیریی مرسوله به مخاطب تحویل داده میشود و قابل پیگیری از طریق سایت پست است:

تبصره 4

در صورتی که خریدار از دریافت بسته خودداری کند یا در محل حضور نداشته باشد و این مساله باعث عودت بسته شود، پس از رسیدن بسته عودتی به اپوکسی کار، هزینه ارسال مجدد بسته بر عهده خریدار است.
 

تبصره 5

اپوکسی کار سعی خود را خواهد کرد که بسته به را ظرف یک تا دو روز کاری تحویل پست بدهد و رسید تحویل بگیرد ولی شرایطی مثل اعتصاب رانندگان، دیرکرد اتومبیل حامل بسته، عدم توزیع به موقع و شرایط خارج از کنترل بر عهده اپوکسی کار نخواهد بود.
 

تبصره 6

در صورت دیرکرد پست، خریدار برای پیگیری مرسوله میتواند از طریق سایت پست جمهوری اسلامی ایران www.post.ir قسمت رهگیری مرسوله اقدام به پیگیری بسته کند.

بند 3

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

بند 4

اپوکسی کار اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

بند 5

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از اپوکسی کار به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

بند 6

کاربر نباید در سایت ( دیدگاهها و نظرات و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment)را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

با تشکر

گروه آموزشی اپوکسی کار