درباره اپوکسی کار

گروه اپوکسی کار به شما کمک خواهند کرد تا کار با رزین اپوکسی را به صورت علمی و در چارچوبی یاد بگیرید که کاملاً عملیاتی باشد و بتوانید از دانسته های خود در راستای شروع کار جدید و یا افزایش درآمد به نحو احسن استفاده کنید.

مشکل اکثر کسانی که میخواهند با اپوکسی کار کنند این است که هیچ مرجعی به صورت اختصاصی به این مورد بها نداده و به همین منظور ما میتواینم به چند روش به دوستداران یادگیری کار با اپوکسی کمک کنیم:

چرا به اپوکسی کار اعتماد کنم؟

همیشه نهایت تلاشمان را کرده ایم تا اطلاعات صحیح در اختیار مخاطب قرار دهیم. کتاب تکه چوب های پولساز مرجع آموزش رزین در ایران است که به صورت رسمی در کتابخانه ملی ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و بزرگترین افتخار اپوکسی کار است.

سرلوحه مجموعه ما “صداقت” است.. شعار نمیدهیم باید با مخاطب صادق بود و این حق شماست که با فکر راحت و کمال اطمینان با یک مجموعه ارتباط برقرار کنید یا حتی به مطالب آن اعتماد کنید.

از این رو تمامی مجوزهای لازم که تنها سایت های اینترنتی بزرگ کشور موفق به اخذ آن شده اند جهت فعالیت اپوکسی کار اخذ شده است. عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی یکی دیگر از افتخارات ماست که باعث میشود مخاطب با یک صنف عضو اتحادیه دارای “پروانه کسب” در ارتباط باشد تا یک فروشگاه اینستاگرامی یا مشابه آن یا حتی سایت هایی که صرفاً نماد اعتماد الکترونیک دارند! 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مچازی

نماد اعتماد الکترونیکی سایت اپوکسی کار

 

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید

ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
اگر پیشنهادی دارید، حتماً با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

 

امتیاز شما (سمت چپ بیشترین امتیاز)
[آراء: 3 امتیاز: 5]